Co je to Franšíza?

Jestliže Vám toto slovo není cizí, tak už jste na správné cestě…
Zde se dozvíte vše, proč by jste měli vstoupit právě do naší jednoduché Franšízi, která je optimální řešení pro Váš start z 0 na 100 v zajímavém podnikání.

Franšízing je ověřenou metodou vydělávání peněz, kterou s úspěchem používají v mnoha oborech tisíce a tisíce podnikatelů na celém světě. Samotné slovo „franšízing” znamená doslova „býti svobodným”.

V tomto smyslu franšízing nabízí svobodu ve vedení, spravování a řízení vlastní firmy. Ale – tady pozor – tam kde je svoboda, musí být i odpovědnost za vlastní rozhodnutí. Ve franšízingu odpovědnost držitele franšízové licence spočívá v podřízení se podmínkám uzavřeným ve smlouvě s tím, kdo franšízovou licenci poskytuje (franšízor, popřípadě tzv. master franšízor). On je vlastníkem značky zboží a obchodní značky franšízové sítě.

Jak se mohu zapojit?

Do každého podnikání je zapotřebí nějaký vlastní kapitál. O jeho velikosti rozhoduje záměr. Buď ho máte nebo nemáte. Jestliže  už máte dobré reference u Vašeho Bankovního ústavu, tak se nemusíte vůbec ničeho bát. Projdete-li výběrovým řízením zájemců/partnerů, tak jste na dobré cestě. Tady nerozhodují peníze, kontakty či obálky pod stolem, nebo snad tituly před i za jménem, ale lidé a jejich charakter a osobnost. V takové rodině to musí fungovat od samého začátku, smlouvy patří do šuplíku a korektnost a poctivost vůči dalším členům je na prvním místě.

Naše zkušenosti vycházejí z 3leté činnosti v Německu a následujících přesvědčivých argumentů:

  • použitím této technologie povede ke zvýšení efektivity ve výrobě a současně ke snížení nákladů, nebo stroje a jejich součásti lze vyčistit bez jejich demontáže, příp. i za provozu
  • čisticí proces probíhá velmi rychlým a šetrným způsobem a protože nevznikají vedlejší zplodiny, jde o zkrácení celkové doby čištění, včetně úklidu
  • při čištění suchým ledem nedochází ke komplikovanému následnému ošetření a sušení  těchto předmětů
  • při použití čištění suchým ledem nedochází k broušení nebo poškození jakéhokoliv povrchu různých materiálů
  • v průběhu čištění nedochází k narušení povrchu plochy, suchý led okamžitě sublimuje, resp. se vypaří

Naše franšíza

Co Vám nabízíme?

Pro takovéto zájemce máme zajištěné kompletní financování nebo leasing pro kompletní vybavení se kterým můžete hned nabízet jak stroje tak i služby.
Od doby podpisu exkluzivní smlouvy s námi pro Váš kraj, máte 5-7 týdnů čas jen na to, začít zaměstnávat Vaše Servisní auto zpracovaným jízdním řádem- kde a kdy máte být a po převzetí klíčků vyjedete přímo k zákazníkovi a už to frčí.
Nezávidím Vám to, vím o čem píšu, ale těším se na Vás.
Na kompletně polepeném autě bude Vaše logo a kontakt.
Pracovat budete na našem serveru, budete potřebovat jen Laptop a internet.
Na našem webu, poběží i reklama pro naše partnery jak na Facebook, YouTube tak i na Instagramu.
Všechny potřebné předlohy k Vaší práci dostanete k dispozici.
Zaškolení personálu 2 osoby- obsazení servisního auta.
Podpora v nabídkách a kalkulaci je samozřejmostí. Ceny jsou pro celou EU stejné a neveřejné.

Zásobujeme naše partnery peletami suchého ledu dle potřeby – objednávky emailem do 15,00 h.

Přidejte se k nám! Založte franšízu ve svém kraji.