O nás

Into cz spol.s r.o.  otevírá novou dceřinou společnost INTO Group Industriecommercs s. r.o. která přebírá generální zástoupení firmy  TES Made in Germany pro  EU-východ.

Rozšíření našich aktivit je nejen pro naše letité zákazníky  v CZ , SK , PL a H, které od 1992 roku obsluhujeme, jako jsou výrobci strojů, prodej, přestavby a opravy použitých strojů s CNC   , i samotní uživatelé,

ale otevírá se pro nás a naše nové partnery, kteří vstoupí do naší Franchising rodiny  i jiná odvětví průmyslu, jako potravinářský, energetický, stavební, památkářský, logistika, farmaceutický, automobilový, v oblasti zdravotnictví a mnoho jiných, kteří na tuto ekologickou technologii už dlouho čekají. Je bláhové si myslet, že bychom  celé EU východ obsáhli sami, aby všichni kdo nás potřebují, dostali tu možnost přispět přírodě a zdrojům, kterých rapidně ubývá.Jak jsme na to přišli? Jsou situace v životě, které Vás přinutí k zamyšlení. V Německu máme mnoho případů např. DB-Kornwestheim kde se odlévají motory z Magnesia a  každý odlitek se čistí právě suchým ledem, aby se plocha očištěných částí neodlišovala od ostatní plochy – suchý led totiž neporuší žádnou plochu a jede tam 7 strojů ve 3 směnném provozu.  

No a když sem přestěhoval výrobu do rodné vlasti a chtěl si nechat vyčistit Jungtimera, tak jsem zjistil, že tu nikdo není, tedy nikdo jsem považoval, že jsem našel 2 firmy, které věděli o čem mluvím a co myslím. A obdobné situace byli v PL, SK a H a to jsou ty situace co Vás nakopnou.

Nakoupil jsem Technologii udělal koncept a začal se poohlížet po těch firmách, které nevěděli o čem mluvím, no a kdo nevidí nevěří, co takové bublinky ze sodovky dokážou za kouzla. A už to frčelo- nevíme kam dřív skočit. Provádíme prezentace každému kdo je zvědaví a dělá nám radost, že jsme rozšířili naše aktivity správným směrem. A nejhezčí na tom je, když vidíte zákazníka, jak vedle Vás stojí  s otevřenou …a nevychází z údivu a začne myslet zeleně 🙂

Ještě jeden příklad uvedu. Podnikatel s Autobusovou dopravou  120 autobusů. Běžná praxe známých technologii trvá vyčištění Autobusu 1 den a pak Autobus 1 až 1,5 dne někdy i 2 dny stojí než uschne, aby mohl nabrat lidi a vydělávat. Bylo nám prozrazeno, že to stojí kolem 14-16.000,- Kč  Přijeli jsme my udělali prezentaci 15 min z darma a údivený pan majitel říká “ mohli by jste mi ho udělat celý “ mohli jeli to zakázka, tak proč ne. Za 1,15 min.  bylo komplet hotovo. Otázka “ mohli by jste udělat ještě jeden?“  Tak za další hodinu měl čisté 2 . Otázka “ a kdy tam mohu pustit lidi?“ Odpověď “ no někde máte červený knoflík, ten zmáčknete dveře se otevřou a mohou nastupovat. Co?? Vešel dovnitř a pomalounku nasedával na sedačku aby neměl mokrou …“no to je ale bomba, to jsem ještě nikdy neviděl a co to jako teď stojí?“ Tak jsme mu to spočítali, náš čas,spotřebu peletů a dělal to 13.500,- Kč + DPH Dojezd jsme mu nepočítali, protože jsme přijeli na prezentaci- férovka musí být, nakonec, jak se říká už od dávna-zákazník je náš co..?? Takovou spokojenost jsem už dlouho neviděl a tolik chválení neslyšel. Není to radost chodit do práce? A to Vás všichni čeká Franchizová rodinko 🙂 A až Vás někdo zavolá na půdní prostory, kde chce bydlet a staré trámy musí přiznat, tak se budete divit i vy sami. Tak to je trochu o nás a může být i o Vás  je to jen na Vás. 🙂

Žádame Vás tímto o důkladné pročtení těchto informaci, všude najdete něco, co by konkrétně Vás mohlo zajímat. A ť už pro vašeho zaměstnavatele, Vaší firmu nebo rodinného příslušníka, který by měl zájem podnikat s velkou budoucností. Vzhledem k tomu, že jde o velmi moderní a jedinečnou ekologicky čistící technologii, nabízíme právě Franchising,který zajišťuje rychlou rozlehlost a blízkost u zákazníka.

INTO Group & TES je společnost se sídlem v jižním Německu. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní tryskací stroje na suchý led „Made in Germany“. Naše tryskací stroje na suchý led se používají v dílnách, průmyslu a obchodu. TES zaručuje vysokou kvalitu během celého výrobního procesu, a to až do dodání a dále. Naše komplexní poradenství splňuje optimální podmínky pro objektivní rozhodnutí předem. Naše vysoká spokojenost zákazníků odráží úspěch. Zkuste nás, těšíme se na vaše volání. Tryskání suchým ledem je naší kompetencí.
Rádi vám pomůžeme ve všech záležitostech týkajících se tryskání suchým ledem